Zaplanuj świąteczne prezenty i stwórz personalizowane bombki dla najbliższych!
Strona główna » Jak zamawiać

Jak zamawiać

Zaproszenia i inne dodatki papeterii ślubnej można zamawiać poprzez drogę mailową lub bezpośrednio przez sklep.

Zamówienie zaproszeń odbywa się według przedstawionego niżej schematu1. Wybór zaproszenia
Zaproszenia można zamówić według gotowego projektu dostępnego na stronie. Każde zaproszenie możemy zmodyfikować pod względem rozmiaru, kolorystyki kart i kopert, rodzaju czcionek, a nawet treści. Najlepiej przed złożeniem zamówienia, wysłać zapytanie o wszelkie możliwości. Doradzamy też pod względem spójności i obecnych trendów, więc nie musicie się martwić.

Istnieje też możliwość przygotowania projektu indywidualnego. Cena takiego projektu waha się od 100-200zł w zależności od skomplikowania.

2. Przesłanie uwag i najważniejszych informacji
Zamawiając zaproszenie bezpośrednio przez sklep, wpisz ilość, która Cię interesuje. Po wybraniu odpowiedniego projektu, pewnie już wiesz, czy chcesz coś w nim zmienić. To jest właśnie ten etap, w którym informujemy o wszystkich modyfikacjach. Wszystkie uwagi, dane ślubu i wesela, listę gości, należy przesłać na kontakt@artysiastudio.pl

Uwaga!

Przelicz dokładną ilość potrzebnych zaproszeń, ponowne zamówienie nie przyspieszy czasu realizacji!
Uwzględnij zaproszenia:
  • które zostawicie sobie na pamiątkę,
  • dla gości z informacją o ślubie i przyjęciu weselnym,
  • na sam ślub,
  • zapasowe, bez imion i nazwisk gości 

3. Projektowanie

Po otrzymaniu niezbędnych informacji (imion i nazwisk pary młodej, daty, godziny, miejsca ślubu i wesela, odmienionej listy gości, numerów telefonu do potwierdzenia obecności) zaczynamy przygotowanie zaproszenia, które kolejno jest przesłane do akceptacji.


4. Akceptacja i poprawki
Projekt do akceptacji przesyłamy w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W przypadku projektu indywidualnego czas ten wynosi do 7 dni roboczych. Jeśli projekt wymaga ponownych poprawek, nanosimy je i przesyłamy do kolejnej akceptacji.5. Realizacja zamówienia
Po zaakceptowaniu projektu i naniesionych poprawek, zamówienie trafia do druku. Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych.
Jeśli potrzebujesz zaproszeń w szybszym terminie, poinformuj nas. Zamówienie w trybie ekspresowym wynosi do 5 dni roboczych od zaakceptowania projektu, ale do całości zamówienia doliczamy 30% jego wartości.
6. Wysyłka
W czas realizacji nie jest wliczony czas dostawy. Zwykle wynosi 1-2 dni robocze.
Wysyłamy za pośrednictwem:
  • firmy kurierskiej DPD,
  • paczkomatów InPost

Przejdź do strony głównej
Copyright 2023 © Artysia Studio Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu