Zaplanuj świąteczne prezenty i stwórz personalizowane bombki dla najbliższych!
Strona główna » Projekty dla biznesu

Projekty dla biznesu

Projektowanie graficzne i kaligrafia


Projektowaniem graficznym zajmuję się od 2015 roku. Przez większość czasu skupiłam się na tworzeniu papeterii ślubnej, ale nie zamknęłam się na projekty tworzone dla marek. Zajmuję się projektami tworzonymi do druku, od ogłoszeń, ulotek, plakatów, po okładki książek. Tworzę nie tylko kaligrafowaną papeterię firmową, ale również w całości drukowaną.

Uwielbiam łączyć kaligrafię z kobiecymi biznesami, dlatego tworzę logo i identyfikację wizualną dla firm w oparciu o ręczne pisanie.

Pomogę Ci stworzyć markę od zera, tworząc strategię, dobierając kolorystykę, styl, fonty, projektując logo i biznesową papeterię, ale również zaprojektuję potrzebne elementy dla marki już istniejącej. Projektuję logo z wykorzystaniem kaligrafii, vouchery, wizytówki czy ulotki zgodne z wizją Twojej marki.

 
alt

alt

 

 

Kaligrafowana korespondencja


Artysia Studio chce pomagać markom wyróżnić się na rynku i zbudować trwałe więzi z klientami w niepowtarzalny sposób. Dlatego tworzę odręczne listy, podziękowania, kartki okolicznościowe, plakaty, używając najlepszych narzędzi do kaligrafii. Dzięki ręcznemu wypisaniu, dajemy naszym klientom możliwość nawiązania nowych, wyjątkowych relacji z ich klientami i wzmocnienia już istniejących.


W dobie powszechnej technologii, Artysia Studio postawiła na powrót do korzeni i tradycji, łącząc je z nowoczesnością. Ręcznie kaligrafowana korespondencja wraz z oryginalnym zapakowaniem pozwala wyróżnić się na rynku. Możesz skorzystać z wysyłki bezpośrednio do klienta pod wskazany adres. Dzięki temu, naszym klientom udaje się dotrzeć do swojego odbiorcy w innowacyjny i wyjątkowy sposób, który przyciąga uwagę i zwiększa zaangażowanie.


Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować trwałą więź z Twoimi klientami, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy Ci zwrócić uwagę i oczarować swoich odbiorców w sposób, który na długo pozostanie w ich pamięci.

 
 

Dla kogo?


Kaligrafia wykonana ręcznie może być przygotowana dla osób prywatnych lub firm. Przez lata szlifowałam swój styl, dlatego produkt pisany ręcznie to wyjątkowy produkt premium. Kaligrafuję najczęściej dla:

altNapisz wiadomość przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na maila
kontakt@artysiastudio.pl

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Copyright 2023 © Artysia Studio Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu